کارشناسی سیار خودرو FOR DUMMIES

کارشناسی سیار خودرو for Dummies

کارشناسی سیار خودرو for Dummies

Blog Article

برای تماس با کارشناسان خبره ایران تست کار روی دکمه مقابل کلیک کنید.

این قسمت‌ها باید توسط کارشناس تشخیص رنگ حرفه‌ای بررسی شود تا اگر خودرو افت قیمت دارد از آن آگاه بشوید و با آگاهی این اتومبیل را تهیه کنید. به طور مثال ضرب خوردگی شاسی نشانه‌ای از تصادف است و یا خرابی و وجود مشکل در سقف نشانه چپ کردن و یا تصادف شدید است.

صفحه اصلی استاده تماس با متخصصین استاده پیوستن به استاده استاده مگ

علاوه بر کارشناسی رنگ اتومبیل، مهم ترین و دشوارترین بخش های کارشناسی بدنه خودرو است، زیرا کارشناسان باید در این زمینه مهارت و دانش بسیار زیادی داشته باشند.

جهت مثال خودرویی که در یک حادثه دچار تصادف و بدنه آن دچار مشکل و یا تغییر شکل شده‌ است، دیگر از ایمنی و استحکام اولیه برخوردار نخواهد بود؛ مگر اینکه قسمت آسیب دیده به‌ طور کامل تعویض، و نه تعمیر گردد.

شرکت تامین خودرو آزمون با وجود مکانیک های قابل اعتماد با قیمت مناسب می تواند ماشین را تعمیر و کارشناسی کند.

از کارشناس و فرآیند کارشناسی بسیار راضی بودم و تشکر می‌کنم از سرویس کارنامه.

در ادامه مطلب باید بگوییم که تفاوت قیمت در ماشین های مختلف به میزان مسئولیتی است که کارشناس نسبت به خودرو دارد. برای مثال یک خودروی گران قیمت نیاز به کارشناسی بدنه ??? ????? ????? خودرو و دقت زیادی دارد که ممکن است این کار به ۳یا۴ ساعت وقت نیاز داشته باشد و باید از دستگاهای پیشرفته تری استفاده شود.

خودروهایی که تولید داخلی باشد با توجه به نداشتن تکنولوژی خاص کارشناسی بدنه خودرو راحتی دارند. به همین منظور هزینه کارشناسی اتومبیل های داخلی به مراتب ارزان تر از خودروهای خارجی میباشد.

توصیه می‌شود که فضله پرندگان سریع و با پارچه مرطوب یا آب از روی سطح خودرو تمیز شود.

خدماتی که در کارشناسی سیار خودرو صورت می پذیرد به طور کلی شمامل موارد زیر می شود :

پس از بررسی قیمت کارشناسی خودرو لازم به ذکر است که، با این همه صحبت از تعمیر و نگهداری رنگ اتومبیل، آیا رنگی با نگهداری کم وجود دارد که به خوبی کثیفی را پنهان کند؟ خودروهای نقره‌ای رنگ، بهترین رنگ‌ها را برای پنهان کردن لکه‌ها دارند.

کارشناس به شخصی اطلاق می شود که دارای سررشته کلی از همه قسمت های خودرو در زمینه صدای موتور، گیربکس، رنگ و بدنه، جلوبندی… می باشد.

هرچه صافکار ماهرتر باشد تشخیص آسیب دیدگی نیز سخت‌تر خواهد شود و اینجاست که به یک کارشناس رنگ خودرو حرفه‌ای نیاز پیدا می‌کنید.

Report this page